Claas Lexion 670 kombajn za žito

Claas Lexion 670
116.600 €
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Claas Lexion 670 kombajn za žito - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 1 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 2 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 3 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 4 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 5 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 6 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 7 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 8 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 9 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 10 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 11 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 12 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 13 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 14 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 15 - Agroline
Claas Lexion 670 kombajn za žito | Slika 16 - Agroline
Zainteresovani ste za oglas?
Zatražite dodatne fotografije
1/16
116.600 €
509.000 PLN
Obaviještenja o promjenama cijena
Marka: Claas
Model: Lexion 670
Godina proizvodnje: 2015
Radnih sati: 2.215 m/č
Lokacija: Poljska Cheåmno
Kataloški broj prodavca: LEXION670
Datum objavljivanja: više od 1 mjeseca
Opis
Zapremina levka za zrno: 11 m³
Motor
Marka: Caterpillar C9.3
Snaga: 448 k.s. (329 kW)
Zapremina: 9.300 cm³
Broj cilindra: 6
Osovine
Broj osovina: 2
Prva osovina: 800/65 R32
Druga osovina: 600/65 R28
Dodatna oprema
Žetelica: žetelica žitarica
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne informacije
Boja: zeleni
Dodatne usluge

Dodatne informacije — Claas Lexion 670 kombajn za žito

Marka : CLAAS
Model : Lexion 670
Rok produkcji : 2015
VAT : 23
Przebieg/godziny : 2215h
Roboczo godziny : 1502h
Numer fabryczny : LEXION670
Agro-Sieć Maszyny - Autoryzowany dealer Marki John Deere ma w swojej ofercie:

Używany kombajn Claas Lexion 670

Rok produkcji: 2015
Stan licznika godzin silnika 2215 h
Stan licznika godzin młocarni 1502 h
Silnik Caterpillar C9.3, sześciocylindrowy, poj. 9.3 l, Stage IIIB
Moc: 448 km
System omłotowy APS Hybrid
Liczba wytrząsaczy: 6
Długość wytrząsaczy 440 cm
Bęben młócący o średnicy 600 mm i szerokości 1700 mm
Liczba listew bębna: 8
Zakres prędkości bębna młócącego: 395-1150 obr/min
Zbiornik ziarna 11 000 l
Prędkość wyładunku: 110 l/s
Szarpacz słomy z 64 nożami
Rozrzutnik plew
Koła przednie w rozmiarze: 800/65 R32 marki Trelleborg
Koła tylne w rozmiarze: 600/65 R28 marki Mitas

W zestawie heder Claas V770 - Vario z wózkiem transportowym.

Maszyna do obejrzenia w oddziale Agro Sieć Maszyny Nowa Dąbrowa 1C, 76-230 Nowa Dąbrowa

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod numerem: pokazati kontakte

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi
Zatražite dodatne informacije
Važno
Opis proizvoda je dostavio prodavac. Molimo Vas da sve detalje potvrdite direktno sa prodavacem.
Savjeti za kupovinu
Savjeti za sigurnost
Provjera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj cijeni, provjerite da li vi komunicirate sa stvarnim prodavcem. Saznajte što više informacija o vlasniku opreme. Jedan od načina prijevare je da se predstave kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavijestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provjera cijena

Prije nego što odlučite da izvršite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumjeli prosječnu vrijednosti odabranog modela opreme. Ako je cijena ponude koju vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmislite o tome. Značajna razlika u cijeni može ukazivati ​​na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da počini prijevaru.

Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unaprijed. U slučaju sumnje, nemojte se bojati da pojasnite pojedinosti, zatražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, provjerite autentičnost dokumenata i postavljajte pitanja.

Sumnjivo plaćanje unaprijed

Najčešći tip prijevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određeni iznos kapare kako bi "rezervisali" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sa prikupe veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante ovakve prijevare mogu uključivati:
  • Prijenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unaprijed bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prijenosa novca, ako vam je tokom komuniciranja prodavac postao sumljiv.
  • Prijenos na račun "povjerenika"
  • Takav zahtjev treba da bude alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
  • Prijenos na račun kompanije sa sličnim imenom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu prikriti iza poznatih kompanija, neznatno mijenjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Savjeti za sigurnost
Slični oglasi
114.400 € 499.000 PLN
Traktor točkaš
2015
4.392 m/č
Snaga 360 k.s. (265 kW) ISOBUS
Poljska, Krzyżanów
CLAAS POLSKA
Kontaktirajte prodavca
102.000 € 445.000 PLN
Krmni kombajn
2015
5.620 m/č
Osovinska konfiguracija 4x4
Poljska, Rozdrażew
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BERLAK PAWEŁ
Kontaktirajte prodavca
114.600 € 500.000 PLN
Krmni kombajn
2014
3.860 m/č
Osovinska konfiguracija 4x4
Poljska, Rozdrażew
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BERLAK PAWEŁ
Kontaktirajte prodavca
Pretplatite se na primanje novih oglasa iz ove kategorije
kombajni za žito Claas godina proizvodnje: od 2012 do 2018
Klikom pristajete na našu politiku privatnosti i korisnički ugovor.
120.300 € 525.000 PLN
Traktor točkaš
2016
6.220 m/č
Snaga 528 k.s. (388 kW) ISOBUS Brzina 40 km/h
Poljska, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontaktirajte prodavca
115.000 €
Kombajn za žito
2014
3.500 m/č
Snaga 549 k.s. (404 kW) Širina hvatanja 10,5 m Brzina 30 km/h
Poljska, Wierzbno
JURAGRO
Kontaktirajte prodavca
125.500 € Bez PDV-a
Kombajn za žito
2014
1.874 m/č
Širina hvatanja 7,5 m Radnih sati rotora 1.874 m/č
Poljska, Kudowa Zdrój
Kontaktirajte prodavca
148.900 €
Kombajn za žito
2015
2.100 m/č
Osovinska konfiguracija 4x4 Širina hvatanja 7 m Radnih sati rotora 1 m/č
Poljska, Pl-08-140 Mordy
E-FARM GmbH
Kontaktirajte prodavca
121.200 € 529.000 PLN
Kombajn za žito
2013
1.340 m/č
Poljska, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontaktirajte prodavca
129.000 € Bez PDV-a
Kombajn za žito
2015
Poljska, Srebrna Góra
PAWEŁ SIKORA P.U.H. KAZIU
Kontaktirajte prodavca
115.000 € 502.000 PLN
Kombajn za žito
2014
Širina hvatanja 9 m
Poljska, Łysakowo
Adam Szczepankowski ADROL
Kontaktirajte prodavca
35.060 € 153.000 PLN
Traktor točkaš
2015
6.296 m/č
Snaga 120 k.s. (88 kW)
Poljska, Zbuczyn
F.U.H. BYLO
Kontaktirajte prodavca
132.700 € 579.000 PLN
Kombajn za žito
2013
3.178 m/č
Zapremina levka za zrno 10,5 m³ Širina hvatanja 12 m Radnih sati rotora 1.859 m/č
Poljska, Krzyżanów
CLAAS POLSKA
Kontaktirajte prodavca
105.200 € 459.000 PLN
Kombajn za žito
2013
1.562 m/č
Poljska, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontaktirajte prodavca
111.100 € 485.000 PLN
Traktor točkaš
2018
5.868 m/č
Snaga 445 k.s. (327 kW) Osovinska konfiguracija 4x4 ISOBUS
Poljska, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontaktirajte prodavca
109.800 € 479.000 PLN
Kombajn za žito
2012
1.345 m/č
Snaga 431 k.s. (317 kW) Gusjenični sistem Zapremina levka za zrno 10,5 m³ Brzina 30 km/h
Poljska, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontaktirajte prodavca
Cijena na upit
Kombajn za žito
2015
2.680 m/č
Snaga 360 k.s. (265 kW) Širina hvatanja 7,7 m Brzina 25 km/h
Poljska, Wierzbno
JURAGRO
Kontaktirajte prodavca
114.400 € 499.000 PLN
Traktor točkaš
2018
5.578 m/č
Poljska, Krzyżanów
CLAAS POLSKA
Kontaktirajte prodavca
125.800 € 549.000 PLN
Kombajn za žito
2012
1.183 m/č
Snaga 473 k.s. (348 kW) Zapremina levka za zrno 10,5 m³ Radna brzina 30 km/h
Poljska, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontaktirajte prodavca
93.000 € Bez PDV-a
Kombajn za žito
2014
2.200 m/č
Snaga 449 k.s. (330 kW)
Poljska, Łagiewniki 1a
FHU KLECHA
Kontaktirajte prodavca
48.000 €
Traktor točkaš
2015
5.650 m/č
Snaga 185 k.s. (136 kW) Brzina 42 km/h
Poljska, Wierzbno
JURAGRO
Kontaktirajte prodavca